Category

Haberler
Sarten Ambalaj, Metal Packaging Europe ile beraber Avrasya Ambalaj Fuarı’nda sergilediği sonsuz geri dönüşüm temalı ‘Metal Ambalaj Duvarı’ projesini Kızılay’a bağışladı. Geçtiğimiz yıl Metal Packaging Europe isimli sivil toplum kuruluşuyla ortak hayata geçirdikleri proje kapsamında fuar alanında “Metal Ambalajdan Gitar” sergilediklerini söyleyen Sarten Ambalaj CEO’su Zeki Sarıbekir, projeye bu yıl da devam ettiklerini belirtti. Projenin...
Daha Fazla
Sosyal sorumluluk projelerimiz kapsamında yapımını üstlendiğimiz Silivri Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Matbaa Teknolojisi Atölyesinin açılışını bugün gerçekleştirdik
Daha Fazla
04-05 Ekim 2018 tarihleri arasında Düsseldorf’ta düzenlenecek olan Aerosol fuarında katılımcıyız. Ziyaretlerinizi bekliyoruz.(Salon 2)
Daha Fazla
Taşındık! İstanbul Merkez Ofisimiz artık yeni adresinde. Adres: Ferko Signature / Büyükdere  cad. Esentepe mah. No.175/100 Kat:17  Şişli – İstanbul
Daha Fazla
Gemlik’te yeni fabrikamıza taşındık. BP yöneticilerinin de katılımıyla gerçekleşen Sarten Gemlik Plastik fabrikamızın açılışı bugün gerçekleşti.
Daha Fazla
Sarten Ailesi olarak; birlik ve beraberliklerin pekiştiği, barış, sevgi ve bereketin sembolü Ramazan Bayramı’nızı kutluyoruz.
Daha Fazla
Türkiye İhracatçılar Meclisi tarafından hazırlanan “İlk 1000 İhracatçı Firma” 2017 listesi açıklandı. Sarten geçen yıl 198. sırada olduğu listede bu yıl 184. sırada yer aldı.
Daha Fazla
İstanbul Sanayi Odası’nın (İSO), Türkiye’nin en büyük 500 sanayi kuruluşunu belirlediği 2017 raporu açıklandı. 2016 yılı listesinde 112. sırada yer bulan firmamız, 2017 yılı listesinde 111. Sırada yer aldı.
Daha Fazla
19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı Kutlu Olsun
Daha Fazla
Packexpo fuarı için Romanya’dayız. Ziyaretlerinizi bekliyoruz. (Salon B2 Stand no 123)
Daha Fazla
1 2 3 4