Sosyal Sorumluluk

Sarten Ambalaj Sosyal Sorumluluk Projeleri

Sarten olarak, tüm çalışmalarımızla topluma karşı görevlerimizin bilincinde hareket ediyoruz. Faaliyet gösterdiğimiz bölgelerde sadece ekonomik gelişime değil, sosyal ve kültürel gelişime de katkı sağlamak amacıyla çevre ve eğitim alanlarında sosyal sorumluluk projelerine öncelik veriyoruz. Faaliyet gösterdiği bölgelerdeki ihtiyaçları da yakından takip eden Sarten, toplumsal ihtiyaçlara hizmet eden, şirketin sosyal sorumluluk anlayışıyla uyuşan farklı projeleri de desteklemektedir.

 

Silivri Kaymakamlığı “El Ele Yarınlara Kardeş Okul Kardeş Kurum” Projesi kapsamında, 2015-2016 eğitim-öğretim yılı itibarıyla Silivri Endüstri Meslek Anadolu Lisesi, Değirmenköy İMKB Çok Programlı Anadolu Meslek Lisesi ve Silivri Lions Esen İbak Özel Eğitim Merkezi ile kardeş olduk. Sarten olarak kardeş okullarımızın projelerine destek olmanın gururunu yaşıyoruz.

 

Diğer taraftan çevreci sanayi anlayışımız doğrultusunda, başta faaliyet gösterdiğimiz bölgeler olmak üzere tüm Türkiye’de çevreci projelere destek vermeyi önemsiyoruz.