GIDA GÜVENLİĞİ POLİTİKASI

GIDA GÜVENLİĞİ POLİTİKASI

Sarten’de “Müşterimizin müşterisi, bizim müşterimizdir” anlayışı esastır. Bu anlayışla çalışanların kendilerini geliştirmelerine imkân sağlanır, müşteri ihtiyaçları doğru tespit edilip, bu ihtiyaç ve beklentiler karşılanarak, müşteri memnuniyetinin en üst düzeyde sağlanması hedeflenir.

Müşteri memnuniyetini en üst düzeyde sağlayabilmek için kullanıma ve hijyen kurallarına uygun ürünler üretilir, tüm faaliyetlerde bir takım çalışması sergilenir.

Sarten markalı ürünlerimizi, hijyenik koşullarda, müşterilerimizin istekleri doğrultusunda, ulusal ve uluslararası mevzuata ve yasal gerekliliklere uygun, her türlü tehlike ve tehdite karşı güvenli gıda üretimi şartlarını yerine getirerek, Gıda Güvenliği Kültürü temelli gıda güvenliği sistemi oluşturmayı esas alarak ve gıda sahteciliğine fırsat vermeyerek üretmek;
bu üretimin devamlılığını ve tüm birimlerde anlaşılmasını, uygulanmasını ve devam ettirilmesini sağlamak, sürekli uygunluk açısından gözden geçirerek, müşterilerimiz ile iletişim ve işbirliği içinde, müşterilerimizin tüketimine sunmak hedefimizdir.

Sarten üst yönetimi olarak, bu ilkelerin uygulanmasının, geliştirilmesinin, devamlı kılınmasının ve sürekli  iyileştirilmesinin takipçisi ve destekçisiyiz.